• دومین کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی ورزشی در استان گیلان با موفقیت برگزار شد

کدخبر: 978541978 شنبه 13 مهر 1398 تعداد بازدید : 769
دومین کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی ورزشی در استان گیلان با موفقیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گیلان، کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی ورزشی، روز پنجشنبه 11 مهر در سالن همایش مهمانسرای المپیک رشت برگزار شد.

دکتر حامد کیومرثی تدریس این کارگاه یک روزه را برعهده داشت. در این کارگاه مطالبی در خصوص اهمیت زبان انگلیسی برای ورزشکاران، مربیان و داوران، اصول اولیه مکالمه و مکاتبه انگلیسی، مکالمات ورزشی به صورت کاربردی، آشنایی با فرهنگ زیربنایی تعاملات بین المللی، مذاکرات و مصاحبه ها به صورت تلفنی و حضوری، برگزاری و حضور در مسابقات، دوره ها و همایش های بین المللی، ویزاهای ورزشی، علوم و فنون تشریفات بین المللی، انگیزه نامه، رزومه نویسی و تنظیم کاورلتر به زبان انگلیسی، تفاهم نامه ها و قراردادهای بین المللی ورزشی و تحصیل و کاریابی ویژه ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزشی ارائه گردید.

 

گفتنی است اولین کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی ورزشی با حضور بیش از 100 نفر از قهرمانان و دست اندرکاران حوزه ورزش و دومین کارگاه با تعداد کمتر و هدفمندتر، با تاکید بر مکالمه زبان انگلیسی ویژه قهرمانان ورزشی تشکیل شد. در این دو جلسه  مهارت های گفتاری زبان انگلیسی شرکت کنندگان مورد توجه قرار گرفت.

در پایان به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و نحوه صحیح مذاکرات و مکاتبات بین المللی برای مدیران، قهرمانان، مربیان و دست اندر کاران امور ورزشی تاکید و مقرر گردید برگزاری دورهای تخصصی آموزش زبان به تفکیک هیأت های ورزشی در دستور کار قرار گیرد.

 

 

 

لینک کوتاه : http://GuilanHamegani.ir/News/978
  • گزارش تصویری مرتبط

  • نظرات

کد امنیتی روبرو را وارد کنید

تنظیمات

رنگ