• کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی ورزشی برگزار شد

کدخبر: 970541970 سه شنبه 12 شهریور 1398 تعداد بازدید : 784
کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی همراه با آموزش رزومه نویسی به زبان انگلیسی باحضور بیش از 100 نفر از قهرمانان، مربیان و دست اندر کاران امور ورزشی در سالن همایش مهمانسرای المپیک رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گیلان، کارگاه مکاتبات و مذاکرات بین المللی ورزشی، روز پنجشنبه 7 شهریور در سالن همایش مهمانسرای المپیک رشت و با استقبال چشمگیر متخصصین حوزه ورزش برگزار شد.

دکتر حامد کیومرثی تدریس این کارگاه یک روزه را برعهده داشت و در این کارگاه مطالبی در خصوص اهمیت زبان انگلیسی برای ورزشکاران، مربیان و داوران، اصول اولیه مکالمه و مکاتبه انگلیسی، مکالمات ورزشی به صورت کاربردی، آشنایی با فرهنگ زیربنایی تعاملات بین المللی، مذاکرات و مصاحبه ها به صورت تلفنی و حضوری، برگزاری و حضور در مسابقات، دوره ها و همایش های بین المللی، ویزاهای ورزشی، علوم و فنون تشریفات بین المللی، انگیزه نامه، رزومه نویسی و تنظیم کاورلتر به زبان انگلیسی، تفاهم نامه ها و قراردادهای بین المللی ورزشی و تحصیل و کاریابی ویژه ورزشکاران و دست اندرکاران امور ورزشی ارائه گردید.

در پایان به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و نحوه صحیح مذاکرات و مکاتبات بین المللی برای مدیران، قهرمانان، مربیان و دست اندر کاران امور ورزشی تاکید گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه : http://GuilanHamegani.ir/News/970
  • گزارش تصویری مرتبط

  • نظرات

کد امنیتی روبرو را وارد کنید

تنظیمات

رنگ