• همایش دوچرخه سواری روز دریای کاسپین با حضور دوچرخه سواران «سفیران پاک کاسپین»

کدخبر: 962541962 دوشنبه 28 مرداد 1398 تعداد بازدید : 345
همایش دوچرخه سواری روز دریای کاسپین با حضور دوچرخه سواران «سفیران پاک کاسپین»و به همت اداره محیط زیست و هیئت ورزش های همگانی وهیئت دوچرخه سواری آستانه اشرفیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گیلان،همایش دوچرخه سواری روز دریای کاسپین با حضور دوچرخه سواران «سفیران پاک کاسپین» برگزار شد.

دوچرخه سواران  «سفیران پاک دریای کاسپین» مسیر بندر ترکمن تا بندر آستارا را  با شعار مقابله با آلودگی دریای کاسپین  رکاب زدند ودرجشنواره دریای کاسپین که در روز 25 مرداد در کیاشهر برگزارشد شرکت کردند.

در این همایش ابتدا۱۰ نفر از دوچرخه سواران آستانه اشرفیه با هدف بزرگداشت این روز مسیر ۲۰ کیلومتری بین میدان فرهنگ معین پارک ساحلی این شهر تا ساحل پل چوبی بندرکیاشهر را رکاب زدند و دوچرخه سواران سفیران پاک دریای کاسپین در مسیر حرکت به آنان پیوستند.

گفتنی است دوچرخه سواران  سفیران پاک دریای کاسپین حرکت خود را از بندرترکمن  هرساله به مناسبت روز کاسپین آغاز می کنند و پس از طی مسیر ۷۰۰ کیلومتر و با عبور از شهرهای حاشیه دریای کاسپین خود را به شهر آستارا می رسانند.

همایش دوچرخه سواری روز دریای کاسپین به همت اداره محیط زیست و هیئت ورزش های همگانی وهیئت دوچرخه سواری آستانه اشرفیه برگزارشد.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه : http://GuilanHamegani.ir/News/962
  • گزارش تصویری مرتبط

  • نظرات

کد امنیتی روبرو را وارد کنید

تنظیمات

رنگ