• اولین کارگاه پیشگیری های نوین از ناهنجاری رفتاری اجتماعی برگزار شد

کدخبر: 958541958 سه شنبه 22 مرداد 1398 تعداد بازدید : 165
اولین کارگاه پیشگیری های نوین از ناهنجاری رفتاری اجتماعی به مدرسی دکتر مسعود حاجی رسولی مدرس دانشگاه،دکترای فیزیولوژی ورزش و از قهرمانان سابق بوکس آسیا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان گیلان،اولین کارگاه پیشگیری های نوین از ناهنجاری رفتاری اجتماعی  به همت هیات ورزش های همگانی استان در سالن آمفی تئاتر مهمانسرای المپیک رشت برگزار  شد.

در این کارگاه یک روزه و رایگان که با حضور جمعی از ورزشکاران و فعالان مبارزه با اعتیاد برگزار شد، دکتر مسعود حاجی رسولی  به عنوان مدرس کارگاه درباره  آموزش نشانه  های ایدز ، نشانه های اعتیاد و همچنین تاثیرات ناهنجاری ها به ایراد سخن پرداخت.

وی در این کارگاه با اشاره به این که لازم است جهت حل ناهنجاری های اجتماعی به ورزش های همگانی توجه بیشتری شود خاطرنشان کرد: متاسفانه به  ورزشهای همگانی  به مانند  ورزش های شاخص درآمدزا توجه نمی شود و همین ناهنجاری های بیشتری را در محلات ایجاد می کند.

دکتر حاجی رسولی همچنین ابراز داشت: يكي از مسايلي كه متاسفانه در جامعه ما امروزه به معضل بزرگي تبديل شده اعتياد در ميان ورزشكاران است كه مسئولان ما باید آن را قبول کنند و درباره آن راه حل داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به تجربیاتش از رویارویی با معتادین و کارتن خواب ها در حاشیه های شهر خاطرنشان کرد: با اطمينان مي گويم اعتياد درمان پذير است به شرط آنكه عقل ، عشق و ورزش را با هم به كار ببریم.

در پایان این کارگاه به شرکت کنندگان مدارک شرکت در کارگاه ارائه شد.

 

 

 

لینک کوتاه : http://GuilanHamegani.ir/News/958
  • گزارش تصویری مرتبط

  • نظرات

کد امنیتی روبرو را وارد کنید

تنظیمات

رنگ